Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Windows 7

Dobrý den, mám problém při nabíhání Windows 7, včera večer mi počítač zamrzl a já jsem ho musel naostro vypnout, dnes ráno jsem ho chtěl spustit a naběhla mi obnova systému, nechal jsem tedy počítač pracovat a když bylo hotovo, počítač se restartoval a já dal spustit systém běžným způsobem, když mi ale nabíhá zřejmě výběr profilu(na pc mám dva, kvůli hře) vidím pouze černou obrazovku a nezbývá mi nic jiného, než počítač vypnout naostro, poradí mi někdo, jak počítač spustim? Předem děkuju za pomoc

Asi to bude bohužel jediná možnost, snad to cd někde vyhrabu, vim jenom , že na boku pc mám nálepku se sériovym číslem, ale vůbec si nepamatuju , jestli vůbec k tomu počítači cd/dvd bylo, asi to nejde někde stáhnout po zadání sériového čísla, nemyslim warez !?