Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím moc, nějaký podrobný návod na výměnu displeje (Goclever tab r75)

Zdravím, už jste určitě četly že jsem si rozbil tablet v předchodzí otázce a v téhle by jsem se chtěl zeptat jestly neznáte nějaký návod na výměnu displeje (Touch Screenu)
mám tablet Goclever tab r75 a byl bych moc rád kdyby jste mi sem poslaly i odkaz na TouchScreen + Displej
Nebo pokud je tu někdo zkušený svěřil bych se mu !
Na Goclever servisu neodpovídají a bylo by to dražší něž tablet... :/

Pokud se ti podaří sehnat levně displej, tak to zkus. Návody najdeš na YouTube, např. watch

watch .
Na řeči o Číně nedej. Dnes zastarávají přístroje morálně takovým tempem, že lituji chudáky (včetně mě), kteří vysolí balík za superznačku a do roka mají zastaralý přístroj, který je neprodejný (nebo s velkou ztrátou) i s roční zárukou.
Ale aby tě to nemrzelo, tak drahý by byl i značkový, akorát by to opticky stálo zato i když za displej značkového bys měl celý přístroj neznačkový.