Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nástroj na zálohování Windows

Dal jsem dohromady problém 959732-padajici-ccc ale dal jsem to dohromady už poněkolikáté ale třeba za dva dny problém bude znova.Nevím proč a ani mě to nezajímá.Potřeboval bych poradit nějaký program který zálohuje úplně celý disk.Tjk windows,ovladače,nastavení ovladačů,data.Prostě až problém nastane abych to obnovil a problém bude vyřešen.

Z beziaceho systemu sa neda obnovovat ten samy system. Subory su pouzivane/zamknute/beziaci system neustale nieco zapisuje.
Obnovovat sa da len z ineho systemu. Preto sa MOZE pouzit aj live linux a k nemu su programy zdarma uz vymenovane. Alebo si kup alebo niekde zozen nejaky acronis tam mas aj bootovatelne CD/DVD.

Hezkýýý, každý druhý deň obnovovať systém...

Pripomína mi to tento výrok:

- Pávek: Vy ste se zase kochal, že jo, pane doktore. (Doktor výrazně přikyvuje.)
Doktor Skružný: Vono to snad nemá brzdy nebo co.
- Pávek: Vy jednou špatně skončíte, pane doktore.
Dr. Skružný: To každej, Karle.
- Pávek: Teda ten anděl strážnej co nad váma lítá, to musí bejt šichta, řeknu vám.
Dr. Skružný: Ten blatník bych měl asi vyměnit, ne?
- Pávek: Zbytečný, leda by vám dali gumovej.

nakonec jsem použil hd clone a dal jsem zálohu uložit na druhý hdd ale pak tam ještě něco vyskakovalo a já to ignoroval jenže mi te%d ten druhý hdd zmizel,zkusil jsem vyměnit kabely ale bez úspěchu co mám dělat?Ve správě disku je ale je tam že je 250gb nepřiřazených to jako že jsem ho formátoval?

ked prepises disk vcetne MBR tak prepises aj tabulku oddielov.
A ked to este prepisujes za jazdy tak musis aspon restartzovat Windows. Navyse Windows urcite nejake pristupy zablokoval (nejake hlasky ktore necitas sak naco), takze na tom druhom disku bude maglajz. Zaloha Win sa robi do suboru (image) a ne disk-disk.

než začneš ničit obsah dalších disků:
na systémovém disku c:, který jsi nechal zálohovat, máš obsazeno kolik gb místa?
komprimovaný image soubor zabere zhruba polovinu.
a pokud omylem nebo z neznalosti děláš kopii disku (klonování), přijdeš samozřejmě o celý obsah druhého disku.