Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi vypalovat dvd

Zdravím,prosím vás o radu.Zbortil jsem pc a tak jsem udělal přeinstalaci XP a nainstaloval jsem Nero 7 premium a ted mi to nevidí dvd mechaniku,vidí ji jako cd-romku.Před přeinstalací běželo vše v pořádku.Hudba jde pálit ale film nejde a hlásí mi to chybu něco o rozhranní ASPI.V neru info mi to píše že není nainstalováno ASPI.Poradte co s tím.DÍK

No není dáno že novější je nejlepší,používej starší šestkovou řadu Nera,já měl taky potíže se sedmičkovou řadou a vrátil jsem se k šestce!!