Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Exituje RSS pro články? Pokud ano, kde se dá potkat?

Ahoj zejména losům,

předem bych chtěl říci že jsem rád, že tu máme RSS. Ale chtěl bych k tomu něco podotknout. Existují lidé, kteří nepoužívají RSS čtečku v browseru, ba co víc existují lidé kteří nepoužívají Firefox.

Já třeba používám Google Reader view a Internet Explorer (6). Abych mohl používat RSS, musel jsem koukat do zdrojáku - uhádnout cestu index nebylo těžké. Ale na stránce s články je taktéž relativní /rss/index, ale žádnou rozumnou kombinaci se mi z toho nepodařilo vytvořit. Pročež:

a) existuje RSS s články?
b) pokud ano, kde? :-p
c) Nešlo by na úvodní stránku Poradny přidat onen charakteristický RSS oranžovoikonovitý link i pro smrtelníky? Nemyslím že moc lidí používá Google Reader, ale různé mimo browser nacházející se čtečky je celkem běžná věc.

Danke danke

Já používám RSS plugin v Mirandě. Používám jej víceméně na upozornění, že je někde něco nového, když mne v pop up upozornění, které se zobrazuje 6 vteřin něco zaujme, stačí kliknout a otevře se to celé, ale dělám to opravdu málokdy. Stačí mi, že vím o nové věci.
Zdrojů odebírám 5.