Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký procesor je lepší?

AMD Turion64 X2 TL52 s frekvencí 1,6 GHz
1 MB L2 cache
FSB 800 MHz

Intel Core Duo 2 T5600 s frekvencí 1,83 GHz
2 MB L2 cache
FSB 667 MHz

Celkově mi připadá lepší ten druhý, ale má nižší FSB.

Čím větší cahce, tím líp. I když IMHO nebude mezi nimi podstatný rozdíl v rychlosti. Když rychlost není skutečně očividná (ani nezaregistruješ, na kterém pojedou aplikace rychleji), je to fuk, který si vybereš. Osobně bych dal přednost Intelu.