Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s instalací nádstavby ccleaneuru ccenhancer

Dobrý den, mám tento problém ve starším PC v OS Windows XP professional SP2 mám nainstalovanou free verzi Ccleaner v3.35.1872. Protože mi v počítači „pořád mizí místo“ stáhl jsem si ze Slunečnice jeho doplněk CCEnhancer 3.6. Po rozbalení složky při pokusu o spuštění se mi objevuje chybové hlášení: správná inicializace aplikace (0xc0000135) se nezdařila. Klepnutím na tlačítko -OK můžete aplikaci ukončit POZN: v počítači jsem řádně přihlášen s tzv. právy administrátora. Děkuji předem za pomoc S pozdravem Honza

začal bych odinstalací veškerého hnoje, co má v sobě název cleaner či je jeho komponentou nebo doplňkem.

pak bych vyčistil disk systémovým nástrojem (v některých případech je ale už rovnou lepší rozesrané windows rovnou přeinstalovat, obzvláště po "hloubkovém rozesrání (čištění)" registrů) a případně provedl defragmentaci.

Co je ale nejdůležitější, je koretní nastavení OS a hlavně instalace záplat. SP2 v dnešní době je na facku "adminovi" takového stroje.

"professional", "SP2" a "Ccleaner" - to si navzájem odporuje.
netušil jsem, že mě konec fóra v jaknapočítač bude tak mrzet.

odinstaluj veškeré zbytečné svinstvo - ccleanerem můžeš rovnou začít.
pak si ujasni, jak velký máš systémový oddíl a proč na něj cpeš data. (to za tebe žádný tunič ani cleaner nespraví)

Pritom WindowsXP JE systém, o ktorý sa treba starať.

Hm, a jak? Běží mi bez přeinstalace skoro 6 let. Nečistím ničím a instaluji/odinstaluji toho spousty. Pravda, je pomalejší než v roce 2007, ale to mají na svědomí čím dál náročnější aplikace (a asi i stovky a stovky aktualizací via winupdate).

edit:
Dávat sem v plaintextu svou mailovou adresu není nejrozumnější. Akorát si tě zaindexují spamboti.