Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba disku - Advanced System care

Ahoj, stáhl jsem si program Advanced System Care na čištění notebooku. Když jsem dal Hlubokou údržbu tak mi program našel 1 chybu na disku, dal jsem opravit a při restartu se mi to opravilo, po 3 dnech jsem dal sken znovu a našel mi opět chybu, ještě jsem si stáhl program HD Tune, abych zjistil jestli nenajde nějakou chybu, ale nenašel. Tak se ptám jestli by se mi mohl s HDD něco stát, nebo jestli tam opravdu není nějaká chyba. Děkuji za odpovědi.

obdobný info-soft je crystaldiskinfo. nemusí se instalovat, lze jen spustit z flashky.
nic nesmyslně nečistí, zobrzuje jen mód řadiče a smart hodnoty, ze změn umí udělat graf.
sw se při spuštění sám zeptá na "povolit změny v pc", možná to souvisí s mým nastavením uac: 2.zespodu.

k cc-cosi: výše zmíněný ccleaner patří do stejného advanced hnoje, není k ničemu užitečnému.