Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze nabootovat win

Zdravím,
po instalaci virtualRouter jsem vypnul ntb s win 7 a už jsem ho nezapnul nabíhání skončí u obrazovky "spouštění systému Windows". Jsou tam original win 7 x64 i x86, oboje stejný problém v nouzovém režimu se zastaví na classpnp.sys, original recovery na disku dělá to samé, také boot DVD s win 7 a pak jsem zkoušel ještě mini live XP, tak to dělá to samé při spouštění se jakoby stále načítá. Podařilo se mi nabootovat pouze z linuxem. Pokusil jsem se tedy přejmenovat classpnp.sys na .old také tam nahrát nový ze dvd recovery, bohužel žádná změna. Našel jsem dále změnit řazení na IDE či naopak. ale já mám raid. Prozatím mě jako jediné řešení jak tam dostat win je provést formát z flash nabootovaného ubuntu, ale raději bych kdyby se našlo nějaké jiné řešení. Měl by někdo nějaký nápad?
Děkuji za rady.

Sestava i7-2670, g570m, 8GB, 2x500GB(RAID)

Tak virtualrouter jsem měl také na win7 a nic takového mi to neudělalo ... Nicméně můžeš z bootovacího DVD nainstalovat systém s tím že ti zůstanou data pouze data a programy které se nezapisují do registrů tím že nezformátuješ disk .. windows budeš mít na disku C ve složce windows.old tam pak najdeš své osobní data, které můžeš zálohovat a pak disk naformátovat a nainstalovat na novo ..

Děkuji za reakci, ale bohužel při načítání bootovacího DVD to skončí stejně na obrazovce "starting windows" stejně jako při načítání z disku, a také jsem zkoušel XP a to dělá to samé stále to jako načítá. DVD tedy načítá nějaké informace z disku, které jsou vadné předpokládám, ale nevím které. Myslím si, že by je stačilo pouze smazat. Jak již jsem psal nabootovat se mi podařilo pouze linux, takže bych je smazal z linuxu.