Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herni ntb vs konzole

Ahoj,chci se zeptat co je lepsi,jestli herni ntb(do 15000 kc) nebo konzole(ps3) Kamos me radi notas,ze se hry nebudou sekat jako na ps3..poradite me co si mam vybrat?Pocitac nechci! predem dik

Herni notebook - cca. 35.000,- a vys. ("herni" notebooky za 15k jsou podvod)

Konzole - pouze stare (soucasne) hry s horsi grafikou, DX10-11 to neumi, letos by mely vyjit nove modely konzoli, ktere by se mely soucasnym PC vyrovnat.