Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Live Messenger (MSN) a sdílené složky

Ahoj, v MSN messengeru si nemu zapnout funkci Sdílené složky, je zaslepená a píše, že "tento počítač nepodporuje funkci Sdílené složky"
Nevíte někdo, jak to zapnout. Hledal jsem na webu, i na stránkách microsoftu a nic jsem nenašel.

Ne ne, mám FAT32, sdílení složek v Systému Windows XP mi funguje.
Na to jsem se neptal. Měl jsem na mysli funkci Sdílení složek v programu MSN messenger. Ten si to řeší jinak. Jde o funkci sdílení, mezi nějakými kontakty. A to mi v nastavení nejde povolit, v Možnostech - Nástroje (toho MSN meseengeru) mi to píše, že můj počítač funkci sdílené složky nepodporuje! Ale s reálným sdílením složek ve WinXP, třeba v jednom workgroupu, to nemá co dělat! (To mi fungje a IMHO to s MSN messengerem nesouvisí)

Aha, tak se omlouvám, došlo k nedorozumění. Špatně jsem to pochopil, myslel jsem, že jen nastiňujete, kde by mohl být problém, a vy, přímo explicitně víte, že sdílení složek MSN messengeru vyžaduje NTFS.
špatně jsem vás chápal

Budu se muset bez této blbé funkce blbého messengeru obejít. Převádět filesystem nechci. Používám i Linux na stejném disku, takže NTFS by mi bylo na nic, navíc když krachne systém, tak z ntfs se strašně těžo dolují data. Dost často to kvůli oprávnění ani nejde :)