Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Headset na nahrávání

Ahoj, chci se vás zeptat, zda neznáte nějaký bytelný headset, s dobrým zvukem a mikrofonem? Na nahrávání jsem doteď používal za dvě kila nějaký A4tech (který jsem kupoval přesně před rokem na mé narozeniny), který byl celkem super, ale malinko mu to kazil mikrofon, který šuměl když byl nahlas. Kdyby bylo možno tak na Alfacompu (kupuju k tomu ještě Xigmatek Lokiho).
Díky

Přemýšlím o Creative Fatal1ty Gaming Headset HS-800.
Jeden kámoš je má něco kolem roku a mikrofon má hroznej. Ještě jeden je má už čtyři roky a ty jsou zase v pohodě (jenom 3x opravován kabel).
Neznáte třeba nějaký stolní mikrofon? Koukal jsem na Trust Starzz, který dobře hodnotili, ale někdo s ním nahrával a byl tam slyšet šum.
Nechtěl bych udělat krok vedle, proto se ptám. Díky