Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s připojením Wi-Fi

Zdravím, mám jeden problém s notebookem Acer Extensa 5235 , někdy se mi stane že když zapnu notebook tak mi přestane fungovat wifi, jako by nebyla ani zapnutá a když ji zapnu tlačítkem na notebooku tak mi napíše že je funkční ale nechová se tak nenajde ani jednu síť. (router je hned vedle notebooku) Nevíte čím by to mohlo být ? Předem děkuju za vaše rady a odpovědi.

A máš u wifi sítovky zadáno načítaní IP z DHCP? A máš DHCP na routeru povoleny? Jaké mají jednotlivá zařízení v síti IP? A jakou maš ty když se připojíš přes wifi? Nebo nemusíš nastavit natvrdo nějakou ip adresu u wifi adaptéru? Rozepiš to trochu více.