Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HTC Sensation problem s fotakem

Ahoj.Uz jsem tu daval neco podobneho ale ted jsem prisel na problem tak se chci zeptat.Mel jsem problemy s kvalitou fotek(zjistil jsem ze HTC ma extremni komprese fotek) stahnul jsem FX ZOOM a fotky jsou hned jinaci...
ALE co jsem zjistil je ze leva strana fotky je min ostra nez prava a je to celkem videt...kdyz ale fotim makro fotky je ostre vsechno...prach tam neni ani nic co by prekazelo...nevite co s tim muze byt?

Tak on ani ten Sensation nefotil spatne(s tou FX ZOOM C.) dokonce kdyz jsem se kouknul jen na tu ostrou pravou stranu koukal jsem jak hezkou fotku to umi udelat.Takze predpokladam ze az se vrati opraveny bude fotit fajn(ale FX ZOOM urcite necham diky priserne kompresy fotek u defaultniho fotaku)