Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaky PC si mam vybrat?

Zdravim
v soucasnosti vlastnim notebook Acer Aspire 5750G; Nvidia Geforce 540M 1GB, RAM 4GB, intel i5 2,3 GHz... A jelikoz jsem vasnivy hrac a hry jsou cim dal narocnejsi, tento notebook mi v zadnem pripade nestaci. hraji hry jako fifu battlefield call of duty far cry a assassins creed. chtel bych si poridit novy stolni pc, zhruba do 35 tis. ale chtel bych rady profesionalu.
tady jsou pozadovane specifikace:D RAM minimalne 8GB, grafiku se 2GB pameti a procesor alespon 2.9 nebo 3 GHz. A operacni system pokud mozno win 7.na trhu je spoustu takovych a vim ze si na eshopech muzu zadat pozadovane parametry ale u tech pc vetsinou nebyvaji recenze..
Budu rad za kazdou odpoved. diky

Já ti poradím, HLAVNĚ SI NEKUPUJ HOTOVÝ PC NĚKDE Z HYPERMARKETU (TESCO,HYPERNOVA ATD..) raději si ho slož sám podle svých představ. Ano herní mašiny můžou být i okolo 20 000Kč. Jak jsem již psal počkej na M-Pola je to rádce a on ti s tím pomůže,sám ti tady navrhne sestavu a napíše ti ji do tohoto vlákna. Taky mi ji sestavoval a zatím spokojenost.