Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP laserjet 1000 a win7

Dobrý den chtěl bych se zeptat, jak mám nainstalovat tiskárnu HP laserjet 1000 na 64-bit win7. Mám od tiskárny CD ale to funguje jenom na 98 a XP. Zkoušel jsem si přes VMware player vytvořit prostředí XP, ale nemám instalační CD od XP. Můžete mi někdo poradit? díky

Tak univerzální ovladač podporuje jenom HP LJ 1015+, moji 1000 jsem nenašel. Tohle jsem našel na stránkách HP: HP LaserJet Products - Products not supported in Windows 7: HP LaserJet 1000 and 1005 Printer series. Ani windows update mi nepomohl.