Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor - Barevný screen podle barvy,jaká převažuje..

Ahoj..
Tak mám další problém s monitorem... kdykoliv hraju nějaké hry atp.,nic se neděje. Ale jakmile jdu na Farmeramu nebo hry.cz (kris kros,slovní fotbal),tak po nějaké době z ničeho nic se ta obrazovka '' obarví '' na barvu,která zrovna převažuje.. (i když jsem třeba AFK a mám zaplou farmeramu,tak se to stane.. není to žádným načítáním hry nebo tak..) Prostě jen ta barva.. nejde přes ni ani trošku vidět prohlížeče apod.
Ovladače grafické karty ( GeForce GT 440 ) mám nainstalované nejnovější..
Nevíte někdo,čím by to mohlo být?
Díky..

Nějaké starší ovladače jsi zkoušel?

Máš tam ovladače od chipsetu?

Nemáš zavirované zabordelené nebo jinak sežrané windows?

Chlazení funguje dobře?