Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Widget počasí na plochu Windows XP

Zdravím,
táta používá několik počítačů s Windows 7, Nokii N900 a všude má na ploše widget s počasím, který si pochvaluje. Teď vznesl požadavek, že by měl rád něco takového i na pracovním počítači s Windows XP.
Existuje tedy nějaká možnost, jak zdarma umístit na plochu Windows XP widget s počasím? Prohledal jsem internet, našel jsem pár pochybných možností, ale nic, čemu bych věřil. Přechod na novější systém zatím není možný, musí používat programy, některé už 17 let, které mají od Visty docela zásadní problémy.

Myslel jsem předpověď počasí. Podívat se z okna může, ale vzhledem k tomu, že musejí mít celý den zaplé zářivky s denním světlem, protože okno je do zadní zahrady domu, která je sousedy obestavěná ze všech stran dvoupatrovými stěnami bez oken (styl vězeňského dvorku), si tím pohledem moc nepomůže. Pozná, když prší, nebo sněží, ale že se zatahuje ne, v místnosti je šero celý den.

to chcem vidiet jeden widget, ktory je sucasne k dispozicii na windows a nokiu N900 ktory ma Maemo OS.
Ziti si co to je zac, ako sa to vola a pories to. Alebo nech tatko neni lenivy a raz za den ho nezabije ist na web hydrometeorologickeho ustavu, kde ma aj predpovede.