Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyskakování reklam v prohlížeči

Dobrý den, prosím potřabuji poradit. Do mého notebooku se dostal trojský kůň. Zrovna mi vypršel antivir a tak mi to tu začalo blbnou. Naštěstí se s ním ale poté notebook vypořádal a teď vše funguje normálně, až na internetový prohlížeč. Používám IE 9 a teď mi začaly vyskakovat okna s reklamou v levém dolním rohu a nejde se jich zbavit. Jsou to takové ty reklamy typu : Vyhráváte nový iPad... a Gratulujeme byl/a jste vylosován/a...
Nevíte někdo jakto zrušit, aby to nevyskakovalo? Není to jen u některých stránek. Dělá to snad u každé 3 otevřené stránky a nebo třeba i jen otevření záložky v prohlížeči. Prosím o radu a předem děkuji. Klára

U mě problém vyřešen zakázáním doplňku "Shopping Suggestion"
Stačilo v IE11 zvolit: Nástroje-spravovat doplňky-panel nástrojů a rozšíření-shopping suggestion-zakázat

Pak už jen restart prohlížeče.