Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 0x7c918fea error

CC, keď zapnem PC mi vypíše Inštrukcia na 0x7c918fea odkazuje v pamäti na 0x00000010. Pamäť nemôže byť written. Program ukončíte kliknutím na tlačitko OK. Ukazuje mi to aj na hre Dungeon Defenders ktorú som si kúpil cez steam. Čítal som na nete ako to vyriešiť no ďaleko som nezašiel. Pomôžte prosím.
Za odpovede díky.
Inak zostava PC :

Intel Pentium 4 3GHz,
nVidia GeForce 7600GS,
2,5GB Ram (2GB+512MB.

ten rundll32.exe jen něco spouští - důležité je, co je za ním za text.
mohl by to vypsat příkazový řádek:

tasklist /v | find /i "rundll32"

masochisti si mohou vyjet i log hijackthis, a v něm rundll32 vyhledat.

2,5GB Ram (2GB+512MB.

těch pravděpodobně nekompatibilních 512mb rovnou vyhoď. v porovnání s 2gb ram to nemá žádný přínos, může to být jen zdrojem problémů.