Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Otestovaní stability PC - CPU, RAM, GPU

Ahoj řeším problém s počítačem, původní vlákno je zde: http://pc.poradna.net/q/view/1108707-podezreni-na- spyware-virus?page=r1109947#r1109947. Po otestování programem Superantispyware, přecházím k otestování jednotlivých komponent počítače jestli není chyba v nich. Procházel jsem internet a našel programy pro jednotlivé komponenty. A to pro:

CPU: Prime95
RAM: Memtest86+
GPU: FurMark

S tím souvisí můj dalůší dotaz, jsou ty programy v pořídku, znáte nějaký lůepší nebo vhodnější pro současné komponenty? A dále prosím pochopil jsem správně jak funguje spuštění Memtest86+? Je to tak že si program stáhnu a iso obraz vypálím na Cd, při dalším spuštění počítače nechám nabootovat z toho CD? A poté nevím co dále už.
Děkuji pokud se najde někdo kdo by mi poradil.

Aha diky to jsem nevedel, takze kdyz ho po nekolika hodinach zastavim. Ukaze mi vysledek jak to dopadlo. Princip toho programu jsem cetl na internetu, jelikoz nejsem z oboru IT moc jsem to nepochopil, jen zjednodusene ze to zaplni pameti informacema a pak si je vezme zpet a porovna jestli se zmenili nebo ne.

Prosím ohl by mi někdo objasnit jakou verzi Memtestu mám stáhnot? Je tam věta: Here is some pre-compiled distributions of memtest86+. Memtest86+ comes in three different way, first is a pre-build bootable ISO, second is a bootable binary and third an installable package for creating a bootable floppy. Third version are compressed in .zip and .tar.gz. A pod ní odkazy na stažení a já nevím co z toho, mslím si že to první:
První: Předkompilovanou veri zaváděcího ISO

Nevím přesně jak to myslíš, ale stáhl jsem si ze stránek Memtestu zip v kterém bylo iso a to iso vypálil na CD jako obraz. teď to nechám nabootovat při zapnutí počítače z toho CD a nechám běžet několik hodin poté zastavím a zkontroluju jestli to ukazalo nejakou chybu nebo ne. je to tak správně? jestli ne tak už nevím.

Nechal jsem Memtest pres noc pusteny (5 hodin) a rano v nem zadna chyba uvedena nebyla. Jen aby nedoslo k mylce, ten vysledek co jsem posilal o post vyse je z jineho pocitace, bylo to abych si ten program vyzkousel nejdriv jinde. Ale kdyz se problem vyskytuje jen v Mozille a v Exploreru neni, tak mozna testuju hovadiny.