Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Otestovaní stability PC - CPU, RAM, GPU

Ahoj řeším problém s počítačem, původní vlákno je zde: http://pc.poradna.net/q/view/1108707-podezreni-na- spyware-virus?page=r1109947#r1109947. Po otestování programem Superantispyware, přecházím k otestování jednotlivých komponent počítače jestli není chyba v nich. Procházel jsem internet a našel programy pro jednotlivé komponenty. A to pro:

CPU: Prime95
RAM: Memtest86+
GPU: FurMark

S tím souvisí můj dalůší dotaz, jsou ty programy v pořídku, znáte nějaký lůepší nebo vhodnější pro současné komponenty? A dále prosím pochopil jsem správně jak funguje spuštění Memtest86+? Je to tak že si program stáhnu a iso obraz vypálím na Cd, při dalším spuštění počítače nechám nabootovat z toho CD? A poté nevím co dále už.
Děkuji pokud se najde někdo kdo by mi poradil.

Nechal jsem Memtest pres noc pusteny (5 hodin) a rano v nem zadna chyba uvedena nebyla. Jen aby nedoslo k mylce, ten vysledek co jsem posilal o post vyse je z jineho pocitace, bylo to abych si ten program vyzkousel nejdriv jinde. Ale kdyz se problem vyskytuje jen v Mozille a v Exploreru neni, tak mozna testuju hovadiny.