Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava kolem 20000

Dobrý den,
uvažuji o koupi nové PC sestavy, která by byla určena primárně na hry. Nemám monitor, ani vlastní OS. Nejnovější hry jsem hrál naposledy kolem roku 2006, takže pro mě bude mít super grafiku asi každá hra a nespuštění nejnáročnějších pecek mě asi tolik trápit nebude, hrát budu spíše na odreagování po práci a o volné večery. Cenu bych si představoval kolem 20000, včetně monitoru a OS, víc asi za hraní dát nechci. Děkuji za rady :).

Prosím vás nemohl by jste někdo tuto sestavu poskládat v CZC včera mě lehl monitor zrovna když jsem tyto položky házel do košíku takže jsem nestačil nic uložit a jelikož v CZC skládají zdarma tak bych to nechal sestavit tam. A v Czc meli k teto grafice hru B4 byla asi 300 dražší , je mě jasný že se nejspíš asi nikomu do toho nebude chtít. Dostanu se na net jen přes telefon a to se hrozně blbe předělává díky moc i když to nepůjde :-(

http://www.czc.cz/848c79r2toja98glqbgktlu60c/sezna m
Jen jsem hodil namísto GELIDu dle mého lepší FERU a 500W Seasonic namísto 400W, v případě budoucího přechodu na výkonnější CPU/GPU.

Btw. ta grafika s BF4 není skladem a termín je nepotvrzen, takže pokud nechcete čekat, tak vyměnit za kartu bez BF4 http://www.czc.cz/msi-r9-270-gaming-2g/141436/prod ukt a nebo můžete zariskovat Gigabyte (což výrazně nedoporučuji - nekvalitní výrobce) http://www.czc.cz/gigabyte-r9-270-hd-experience-2g b-battlefield-4/143113/produkt

Tak jsem dnes dovezl PC, mladej už hraje Crysis 3 VŠE na plno( ultra), koupil jsem i nový monitor 24 palců full hd pres hdmi pripojeno na grafiku a jede perfektně, ještě jednou všem zúčastněným moc díky za ochotu i skříň vypadá velice dobře

Výkon je dobrej, o tom žádná. Trochu mne zarazilo, že na desce není poslední verze BIOSu (která je stará tuším půl roku) a tak jsem updatnul, ale ten disk to stejně nenačetlo, netuším proč. To je fuk.
Složené je to dobře, kabely pečlivě přichyceny, disk rozdělen tak, jak jsem žádal, takže spokojenost.

Hoj tak to netrvalo ani tak dlouho( mám PC od 27.3 2014), a už mám první problém . Začal se sám tak max do10 minut vypinat dýl nevydrží a je jedno jestli na něm něco dělám nebo ne, a nevím proč. Prostě se vypne a skočí tam jen obrazovka kde si mužů zvolit práci v nouzovém režimu se sítí nebo bez, prostě klasika , když ho nechám tak se asi po třiceti sekundách restartuje ale někdy naskočí a někdy ne ,takže budu asi reklamovat v CZC. :-(