Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Práva na PC

Dobrý den,
Můj kamarád má tátu a ten mu dává na PC účty... má Windows 7, a k instalaci programu potřebuje heslo, mám dotaz na to zda se to dá nějak obejít? Či ''hacknout''? Chtěl by jsi nainstalovat jednu hru a táta přijede až za 2 týdny... heslo mu neřekne pře ho prý používá všude :( A chci s ním zahrát, je nám 14, něčemu porozumíme, ale i tak pište méně odborněji, díky za odpověď

Můj kamarád má tátu a ten mu dává na PC účty... má Windows 7

Správně činí! Asi nechce mít zasviněný a zdevastovaný os rádoby administrátorem. Účty a práva jsou základem bezpečnosti víceuživatelských operačních systémů. To vám ještě ve škole neprozradili?

Pokud tvůj (ten kamarád je IMHO vymyšlený jinak by se zeptal sám) táta ten počítač používá na práci a má v něm něco důležitého, tak se divím, že ti vůbec dovoluje, abys na něm něco dělal. Zkus být hodný, uklízet po sobě a mýt si uši a třeba ti Ježíšek naježí počítač co by byl jen tvůj a dělej si na něm třeba stojky.