Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde ni, nezapnu počítač

Mám problém. Starší počítač, cca 8 let, je na XP je to AMD athlon 64, víc nevím, protože to spadlo. Netočil se větrák na základní kartě MSI. Tak jsem ho čistil dle rad na tomto foru, ale spadl mi někam jeden šroubek - nešel vyndat. Když jsem vše zapojil, tak počítač nespustím - ani se nehne. Co mohlo odejít - díky, Honza

Takže někam zapadl šroubek a vás nenapadlo nic chytřejšího, než zapnout zdroj a do toho pustit el. napětí? Skvělé! Už vám ve škole říkali, že kovy jsou obvykle dobrými elektrickými vodiči?