Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pískání zvuku ve sluchátkách při hraní her

Dobrý den, tak jak v cs:go tak ve WoT mi pří spuštění píská ve sluchátkách. Koupil jsem si nový pc a na starém to nedělalo.Rád bych radu od odborníků bude to nejspíš tedy zadními jacky asi myslím že zvukovka ... mam Gigabyte h97 gaming 3..
Je tu realtek a mam ktomu i sound blaster x-fi ktery byl k zakladovce.
Pokud ma nekdo podobny problem a vyresil ho prosim napiste :)

"...Gaming motherboards also include Sound Blaster X-Fi MB3 software suite..." Nejdříve jsem se domníval, že k tomu dávají dedikovanou zvukovou kartu, ale on je to pouze nějaký nesmyslný software.
Zkuste sehnat, nebo si vypůjčit dedikovanou zvukovou kartu. Gigabyte je, mimo jiné, smutně "proslulý" mizerným zvukem zvukových kodeků na svých deskách, kvůli odfláknutému návrhu PCB.

To mi je jasné, proto bych si zkusil od někoho dedikovanou zvukovku půjčit, ale pokud není od koho, tak je to problém. Vyzkoušej tu reklamaci. Předpokládám, že ovladače máš nainstalované správné, případně ještě vyzkoušet jiné sluchátka i když ti ty tvé ve starém kompu hrály dobře. Jinak nevím.

Kto pise?

Vseobecne ak ti nieco piska silno a pocut to aj cez skype, tak mas asi spetnu vazbu cez mikrofon - nastav si v ovl.panely-zvukove zariadenia u nahravania u mikrofonu - vlastnosti odskrni naslouchat toto zarizeni.

To o com sa tu bavia vyssie je cvrlikanie vystupnych obvodov zvukovky ktore ale nemoze byt pocut cez skype (jedine ak by cvrlikal este aj mikrofon).

P.S. integrovane zvukovky su nahovno asi vsetky, ptz dementny cinan asi nedokaze poriadne urobit layout dosky.

týpek ti doporučil gigabyte? tak od té firmy, pro kterou dělá, bych nechtěl ani podložku pod myš.

to nebude problem sluchatek razer

to úplně blbě chápeš psaný text: vypadá to na problém výstupního brouka zvukovky, zatíženého nízkou impedancí (odporem) některých sluchátek.
ano, ač je to neuvěřitelné, sluchátka se liší.

Byl jsem u technika a 2je jeho sluchátka fakčili vpohodě ale razery a sluchátka co mam na mobil(nějaký od samsungu dodávané k mobilu) bzučeli.. takže vůbec nevím kde může být problém, protože při muzice sluchátka nebzučí, děje se to jen při hraní her.

Tie jeho sluchatka to bolo co zac? Ono trochu zavisi aj od citlivosti ci ten bzukot pocujes a jak silno ho pocujes.
Ze sa to deje pri hrani hier je logicke, v napajani vznikaju silne rusenia ptz odberove spicky desiatky A.

P.S. ked si kupis akykolvek sounblaster tak nebudes pocut ziadne bzucanie.

P.S.2. a kde muze byt problem som ti uz pisal v odpovediach vyssie predvcerom ci kedy.

Ze sa to deje pri hrani hier je logicke, v napajani vznikaju silne rusenia ptz odberove spicky desiatky A.

Přesně tak. A tohle (mimo jiných věcí) Gigabyte ošéfovat neumí. S tímhle problémem se setkávám u všech gigabytích desek, ať je jejich cena jakákoliv. Dokonce do zvuku proniká i aktivita diskových řadičů (ono "cvrlikání"). Rada? Nekupovat GB. I hyperlevný Asrock má zvuk v mezích poslouchatelnosti.