Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Čtvrtá reklamace tabletu - vraceni peněz?

Zdravim,

chci se zeptat zda nemate podobnou zkusenosti nebo nevite jak jednat v podobne situaci?

Pred rokem koupen tablet ASUS T100TA za 11tisic (normalni cena byla 9-10 ale byl k nemu jako darek ten nejzakladnejsi xbox). Pritelkyne z nej mela velkou radost do prvni poruchy. Poruch bylo nekolik vypisu je strucne.

1. Tablet nesel zapnout
(pry vymena batrie)
2. Tablet nesel zapnout, kdyz se zapl po prihlaseni do systemu(zadani hesla) se vypnul
(pry vymena zakladky)
3. Tablet vracen z reklamace pro zmenu nefungoval dotyk (celkem podstatna vec u tabletu)
(pry vymena displeje)
4. Nervy na pochodu tablet vracen z reklamace ale hned po rozbaleni sme zjistili ze dotyk stale nejde
(uznali ze je to vadny kus)

Tak jsme sli opet do elektra kde jsme jej koupili. Priznali nam vraceni penez, avsak za podminky, ze jim vratime xbox, jinak nam penize nedaji. Xbox vsak se svymy 4gb pameti a bez kinektu nas nebavil tak jsme jej asi mesic po koupi tabletu prodali. Bral bych kdyby nabidli moznost odpoctu nejake castky za xbox z vracenych penez (zde se obavam aby cenu nenadsadili, my jej prodali za 2800). Elektro vsak stale tvrdi, ze bez nej nam penize nevrati. Jak byste tuto situaci resili? Dekuji

Vážený zákazníku,
reaguji na Váš podnět ohledně 4. reklamace zakoupeného zboží, kdy byla reklamace uznána a vznikl Vám nárok na vrácení peněžní částky. Prodavačem na prodejně Euronics bylo vyžadováno vrácení dárku Xbox k zakoupenému tabletu. Jednání kolegy(ů), bylo opravdu chybné.
Chování prodavače vycházelo z chybně uvedené informace na prodejním dokladu. Na dokladu je uvedeno: Dotykový tablet Asus + Xbox 360 4GB a prodejní cena. Bez znalosti věci, že Xbox, zákazník k tabletu dostal jako dárek, si prodavač myslel, že za jednu cenu zákazník koupil dva výrobky. Ubezpečuji Vás, že se jedná o neúmyslné jednání. Chybně uvedená informace na účtence vedla prodavače k domněnce, že výrobce tabletu bude požadovat po uznané reklamaci kromě vrácení výrobku i vrácení herní konzole.

Uvědomujeme si chybu a připravujeme nápravu, aby se podobné chyby na prodejnách Euronics neopakovali. Chystáme podrobnější proškolení prodavačů, jak postupovat v případech reklamace výrobku, k němuž zákazník dostal dárek. Zároveň provedeme revizi nastavení prodejních akcí v obchodním a informačním systému Euronics, abychom podobným případům předešli a už se neopakovali.

Netuším, v jakém stádiu je v tuto chvíli Váš případ, zda jste již byl(a) v této věci kontaktován(a)? V každém případě se na nás prosím neváhejte obrátit, můžete na email: info@euronics.cz či na infolinku 577 055 777, kde jsme Vám k dispozici každý den od 8:00 do 20:00 hodin.

Euronics se Vám za toto neúmyslné pochybení velice omlouvá.

S pozdravem
Michal Kouřil, zákaznická podpora