Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows 7 vs windows 8 - které?

Zdravíčko všem ... mám na vás takový dotaz v přístím tydnu si budu obědnávat sestavené pc tady odvás.Ale nemužu se rozhodnout jaký WINDOWS vzít .. jestli klasícky Win7 nebo Win8.1 tak bych se chtěl zeptat na vaše návrhy,zkušenosti z WIN8.Asi je to věc názorů ale i tak se ptám ... díky
Změna předmětu, původně: windows 7 vs windows 8
Změna kategorie, původně: Software (karel)

http://blogs.windows.com/bloggingwindows/2015/01/2 1/the-next-generation-of-windows-windows-10/

We announced that a free upgrade for Windows 10 will be made available to customers running Windows 7, Windows 8.1, and Windows Phone 8.1 who upgrade in the first year after launch.*

This is more than a one-time upgrade: once a Windows device is upgraded to Windows 10, we will continue to keep it current for the supported lifetime of the device – at no cost. With Windows 10, the experience will evolve and get even better over time. We’ll deliver new features when they’re ready, not waiting for the next major release. We think of Windows as a Service – in fact, one could reasonably think of Windows in the next couple of years as one of the largest Internet services on the planet.

Ďábel bude (jako obvykle) v detailu..

edit: "lifetime".. tj. převod (i krabicové verze) na OEM.

Já mam Windows 8.1 a jsem spokojenej. Je to o něco rychlejší než sedmičky, designově se mi líběj víc. Jak ze sedmiček, tak z osmiček bude možnost bezplatně přejít na Windows 10, takže ono je asi jedno co vezmeš.