Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AMD R7 260X Nelze načíst ovladač detekce

Zdravím, dnes jsem přeinstaloval win7 z 32bit na 64bit a nedaří se mi nainstalovat ovladač na grafickou kartu. Při instalaci 32bit jsem měl taky problémy, nevím, jak se mi to nakonec povedlo, ale taky jsem musel do safe mode, nicméně teď nefunguje ani instalace ovladačů z CD od grafiky, ani z driver detect programu od AMD, který mi stáhl příslušný balíček, ani nějaká starší verze, kterou jsem našel na netu. Nevíte co s tím? Děkuji.

P.S.: Komentáře k této chybě na jiných fórech - Nelze načíst ovladač detekce - byly většinou, že grafika je K.O., nicméně by mě zajímalo, jak by se u mě mohlo stát, když jsem na ní ještě před instalací fungoval a je asi půl roku stará (na 100% jsem ji předtím nepřehřál nebo tak, mám celou dobru na pc SpeedFan - ukazuje teploty).

Instalace z CD chybu hned po spuštění: Failer to load Hardware Monitor Driver
btw Jako první věc, co jsem udělal po instalaci windows bylo, že jsem nainstaloval ten ovladač z CD, pak jsem restartoval PC a nejel obraz, tak proto jsem šel do safe mode, odkud jede obraz na integrované grafice.

http://support.amd.com/en-us/download/desktop?os=W indows%207%20-%2064 při online manual vybrání ovladače, zkusím to nainstalovat, ale pořád jen v safe mode, je možné, že to nejde instalovat, protože jsem v safe mode? Nepomohlo by nainstalování ovladačů na integrovanou grafiku a normální spuštění na integrovanou grafiku?

Resp. v safe mode odinstaluj ovladace co si tam instaloval predtym (v ovl.panely - programy) a potom restartruj do normalneho modu, a instaluj spravne ovladace.

Ked nejde obraz tak to moze byt aj napr. tym ze mas v blbej diere monitor, alebo mas pripojene aj TV a obraz je tam, apod.