Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno W7 aktualizace

Ahoj, mám dotaz. Je normální aby Windows 7 hledal aktualizace (takovou tu největší dávku..je jich tam možná i 250) celý den a nic z toho? Vždycky když jsem to dělal tak to trvalo cca 2 hodiny a teď hučí půl dne a nic.

Takový dodatek. Na začátku hučí harddisk co to jde a potom už jenom procesor tak na 50%, zaplněná ramka a pořád hledá a hledá. Chápu že si to asi nacpe do ramky ať k tomu má rychlejší příštup, ale aby to hledal celý den a nic z toho? To nechápu :D

Máte někdo nějakou radu? Díky moc :)

Ten systém je čistý. Ultimate 64 bit. Prošlo mi pod rukama nespočet počítačů, které jsem dělal tímhle způsobem a nikdy neměly problém. On ty aktualizace totiž celý den hledá a pořád hledá a nenajde..prostě pořád ten jeden a samy proces hledání který když nevypnu počítač pojede asi do nekonečna.

No uvažuju co s tím. Když to nechám tak tak to bude stabilně zatěžovat pc a bude to zdechlé. Je tam nainstalovných 28 aktualizací a z toho drtivá většina Netframework. Možnost je ty aktualizace prostě vypnout no. Ale ještě mě napadá..můžou na to mít vliv Offisy? Jakože se do toho zamíchají ještě ony, ale to mi přijde jako blbost.

Vycházím jen ze standartní situace,když po instalaci OS vždy jdou aktualizace. Máš-li instalován i Office,tak prvotně jde na sedmičkách v několika vlnách snad 200 aktualizací. Toto jsem měl na mysli,že asi nejde ukládat na flešku.Každá enormě dlouhá doba vyhledávání je chyba. No ale nevím kde a jaká.

Klikni na ikonu Tento počítač pravou myší a ve vlastnostech uvidíš jaká verze Windows 7 tam je. Bylo by tam SP1 napsané. Ale jeden kolega tady se zmínil,že snad link na aktualizace windows 7 nejsou nonstop aktivní. Tak nevím.