Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno W7 aktualizace

Ahoj, mám dotaz. Je normální aby Windows 7 hledal aktualizace (takovou tu největší dávku..je jich tam možná i 250) celý den a nic z toho? Vždycky když jsem to dělal tak to trvalo cca 2 hodiny a teď hučí půl dne a nic.

Takový dodatek. Na začátku hučí harddisk co to jde a potom už jenom procesor tak na 50%, zaplněná ramka a pořád hledá a hledá. Chápu že si to asi nacpe do ramky ať k tomu má rychlejší příštup, ale aby to hledal celý den a nic z toho? To nechápu :D

Máte někdo nějakou radu? Díky moc :)

Klikni na ikonu Tento počítač pravou myší a ve vlastnostech uvidíš jaká verze Windows 7 tam je. Bylo by tam SP1 napsané. Ale jeden kolega tady se zmínil,že snad link na aktualizace windows 7 nejsou nonstop aktivní. Tak nevím.