Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Dírky" na Case

Zdar, na mojí case mám takový čtverec - z dírek.
Mám je zalepit ? Četl jsem, že když je zalepím, tak teplý vzduch bude lépe unikat z casy ven, je to pravda ?
Na bedně mám větrák, který "fouká" teplý vzduch z casy ven.
Ale říkám si, jesli nebude PC pod tlakem, vždyť tam potom nebude mít žádný přísun vzduchu, ne ?

Neni zanesena prachem? Vycistil jsi ji? Profoukl jsi ji stlacenym vzduchem? ...

---

Je tu nekdo s Radeonem R9 xxx, kolik mate teplotu v zatezi? Neni 90 stupnu normalni? (Radeony neznam, doted jsem na GeForce, proto ten dotaz.)

diky, potom je ale otazka, jestli spis nema odlepeny nejaky pasiv nebo neco tak, protoze se mi hodne nezda, ze pokud je normalni mit 78 stupnu, ze by to vylezlo na 90 stupnu kvuli jeho case za 2 minuty.

Neres skrin, res grafiku.

Pokud se prehriva i pri otevrene skrini, tak ji reklamuj, ze se prehriva.

Nemuzes-li ji reklamovat, vyndej ji ze skrine, profoukni stlacenym vzduchem a poradne zkontroluj uchyceni chladice, zjistis-li problem, tak budes muset chladic odmontovat a problem napravit tak, aby byl chladic spravne pripevneny a chladilo to jak ma.

Trochu jsem koukal na webu a mela by byt teplota max. do 85 stupnu, respektive jsem nasel nejake komentare, ze se lidem teploty v zatezi u teto karty pohybuji od 70 do 85 stupnu a ze by nemela jit teplota pres 90.

Otevri bocnici a a zkontroluj jak se toci ventilatory na grafice.

Zkus program MSI Afterburner, kde se da u hodne grafik otacky ventilatoru karty regulovat.

Jaka je teplota v klidovem stavu (pocitac bez zateze)? Bezna teplota je do 50 stupnu, takze pokud by bylo spatne chlazeni na karte, tak by byla teplota myslim vys i v tomto pripade.