Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Dírky" na Case

Zdar, na mojí case mám takový čtverec - z dírek.
Mám je zalepit ? Četl jsem, že když je zalepím, tak teplý vzduch bude lépe unikat z casy ven, je to pravda ?
Na bedně mám větrák, který "fouká" teplý vzduch z casy ven.
Ale říkám si, jesli nebude PC pod tlakem, vždyť tam potom nebude mít žádný přísun vzduchu, ne ?

Neres skrin, res grafiku.

Pokud se prehriva i pri otevrene skrini, tak ji reklamuj, ze se prehriva.

Nemuzes-li ji reklamovat, vyndej ji ze skrine, profoukni stlacenym vzduchem a poradne zkontroluj uchyceni chladice, zjistis-li problem, tak budes muset chladic odmontovat a problem napravit tak, aby byl chladic spravne pripevneny a chladilo to jak ma.

Trochu jsem koukal na webu a mela by byt teplota max. do 85 stupnu, respektive jsem nasel nejake komentare, ze se lidem teploty v zatezi u teto karty pohybuji od 70 do 85 stupnu a ze by nemela jit teplota pres 90.

Otevri bocnici a a zkontroluj jak se toci ventilatory na grafice.

Zkus program MSI Afterburner, kde se da u hodne grafik otacky ventilatoru karty regulovat.

Jaka je teplota v klidovem stavu (pocitac bez zateze)? Bezna teplota je do 50 stupnu, takze pokud by bylo spatne chlazeni na karte, tak by byla teplota myslim vys i v tomto pripade.