Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní PC sestava

Zdravím lidi,
rád bych si pořídil PC sestavu do 40 tisíc Kč včetně všech periferií. Jde mi o vysoký herní výkon. Preferuji značky Intel a Nvidia. PC si dokážu složit sám, nainstalovat systém atd.
Které komponenty byste mi doporučili(CPU, GK, MB...) ? děkuji za váš čas :)

S GK je to tezke.

NVidia neumi nastupujici DirectX12, AMD ano. Na druhou stranu v DirctX11 ma GTX1070 famozni vykon, ale je otazka zda se ti vejde do rozpoctu. u AMD zas pripada v uvahu jen RX480, ale nereferencni se jeste nedaji poradne sehnat, to je spis tak za mesic na nakup, driv asi ne.

včetně všech periferií.

teda monitor tam máš, ale chýba ti tam klávesnice, myš a reproduktory.

čo sa týka klávesnice a myši, to jsem o tom hovoril zde:

http://pc.poradna.net/q/view/1620326-ktera-mys-je- lepsi?page=r1620328#r1620328