Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní PC sestava

Zdravím lidi,
rád bych si pořídil PC sestavu do 40 tisíc Kč včetně všech periferií. Jde mi o vysoký herní výkon. Preferuji značky Intel a Nvidia. PC si dokážu složit sám, nainstalovat systém atd.
Které komponenty byste mi doporučili(CPU, GK, MB...) ? děkuji za váš čas :)

S GK je to tezke.

NVidia neumi nastupujici DirectX12, AMD ano. Na druhou stranu v DirctX11 ma GTX1070 famozni vykon, ale je otazka zda se ti vejde do rozpoctu. u AMD zas pripada v uvahu jen RX480, ale nereferencni se jeste nedaji poradne sehnat, to je spis tak za mesic na nakup, driv asi ne.