Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Novy reklamny system potrebujem feedback

Na hernej a pc sekcii mame od vcera vecera nasadeny externy system reklamy (malo by ist o kampan na WoW) od francuzskeho dodavatela a potreboval by som zistit, ci sa vam reklamy zobrazuju korektne....ide o horny baner nad otazkami a pravy vysoky.
Ak reklamy vidite/nevidite nahlaste mi prosim vasu verziu OS a prehliadaca.
Mne osobne sa na XP nezobrazuju reklamy v ziadnom prehliadaci vidim len biele pasy, na mobile s ANdroidom a v Opere mobile zase len cierne...spodny Google baner vidim ok.Na win7 reklamy vidim vo FF v Opere nie.
Pre zobrazenie reklam je nutne mat povoleny flash na stranke.

Tak teď to zkouším doma na XP/SP3 a FF 47 a nevidím tam vůbec nic,ani černou plochu.
AdBlock Plus mám vypnutý.Ráno to bylo z práce lepší.
edit:Tak změna,měl jsem aktivní ještě Ublock,na který jsem zapomněl.Takže teď vidím nahoře modrý panel n4all s přidávaným textem a vpravo nad Články bílý sloupec s černým rámem,po kliknutí na něj se v novém panelu otevře celá stránka WoW s tou ušatou holkou,ale video spustit nejde.Jinak tam všechny akce jdou odklikat.
edit2:tak už mi jde taky i to video,chtělo to aktualizaci Flashe.
Snad Ti to pomůže.

Fedora 24 + MATE + Compiz Fusion Emerald:

SaeMonkey 24.0 - ano,
Google Chrome 54.0.2840.100 (64-bit) - ne,
FireFox 50.0 - ano,
Epiphany 3.20.4 na WebKit 2.14.1 - ne,
Chromium (neplést s Google Chrome ale asi z toho vychází) 54.0.2840.90 Fedora Project (64-bit) - ano,
Konqueror 4.14.24 - ne,
Midori 0.5.11 - ano,
Opera 41.0 - ano
QupZilla 2.0.2 - ne.

Víc prohlížečů nemám. Vypadá to na první pohled jako loterie :-)

Info : Nepouzivam blokovaci prvky typu ADDBLOCK, Ghostery

Zobrazeni pod Windows 10 [1607] Entreprise, poloha i spusteni v poradku :
* To i po kliknuti.

1) Microsoft EDGE (Prewiev)

Microsoft Edge 38.14393.0
Microsoft EdgeHTML 14.14393

2) Microsoft Edge Windows Phone

Microsoft EdgeHTML 15.14977

3) Internet Explorer 11 (posledni verze) :

S UPdate 11.0.37

4) OPERA 41.0 (v poradku)

Opera 41.0.2353.69

OSX Yosemite

1) Safari v poradku
Zkousel jsem OPERU i na OSX Yosemite, banner také funguje.