Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nove repro

Ahoj chci se zeptat jestli mi tu nekdo pomuze vybrat nove reproduktory k memu novemu hernimu pc cena by mela byt kolem 3 tisic mam to na hry a muziku dekuju
Změna kategorie, původně: Ostatní (karel)

Jak vidíš tak ne,nahoře si postnul pěkný shity a ne levný,nic lepšího než studiovky nezchrastíš,můžeš eventuélně dokoupit woofer,jinak jestli ti nejde o kvalitu a jenom duc duc kup si obyč MDF Genius 5:1 za dva litry.(jenom upozorňuju že po záruce často chcípne ten zesík) Mám na hry + filmy stereo bedny přes zesík a kam se na to ser... nějaký chcípáčky 2:1

Tezko rict, treba tyhle Logitech Z506, ale momentalne je nemaji. Ono to zalezi od prostoru, od potreby zesileni, teda hlasitosti atd. Ja mam 5.1 nejaky od Creativu uz hrozne dlouho, tenkrat byly za necely dva tisice a naprosta spokojenost, ale to neznamena, ze druhej by z nich byl taky nadsenej, proste je to od cloveka. Dulezity je nekoupit uplny smejdy jako si dal odkaz na ten Trus. Jak treba tady pisou o Geniuskach 5.1, tak ma nejakou imitaci dreva kamos a taky rika, ze na hry perfekt a to je narozdil ode me muzikant, takze nejaky chrastitko by mu vadilo.

Neni priorita duc duc ale aby to krasne vykreslovalo hudebne ty hry kdyz neco spadne rozbyje se a tak aby to krasne znelo pri hrach vsechno hraju bf1 a chtel bych aby ty repraky krasne vykreslily tu atmosferu to bouchani granatu a ty efekty

A ktery teda navrhujete jich tu spousta a kazdy mate jiny nazor ale nikdo ve finale nechce poradit a jen si delate kozy takze nwm jestli je to tady poradna a nebo se tu sesla parta lidi co prectira ze tomu rozumi ale vlastne je bavi pozorovat nevedomost ostatnich a delat si znich kvuli tomu srandu ale kdyz se nekdo zepta a chce abyste mu poradili a vybrali kvalitni reproduktory 2.1 protoze to ma tazatel rad tuhle sestavu tak mu nenapisete nic poradnyho ale zaobalene mu napisete ze je debil co tomu nerozumi a kdyz posle navrh na nejaky tak napisete ze ty si ma koupit ze bude super az popraska sklo a vystrilej z nich kondenzatory je tu teda nekdo kdo je ochotnej mi vazne poradit?

Ano dostal sem navrhy na https://www.czc.cz/logitech-speaker-system-z623/79 253/produkt
https://www.czc.cz/logitech-z443-2-1/185033/produk t
produkt
https://www.czc.cz/genius-sw-hf-5-1-4500/84128/pro dukt
Dobre rekl sem ze si vezmu teda nejaky 2.1 ze si myslim ze je to lepsi ale nikdo mi to tu nepotvrdil jestli je pro hry lepsi teda 2.1 nebo 5.1 kdyz sem dostal navrhy i na 5.1 a kdyz reknu ze si vezmu tyhle https://www.czc.cz/logitech-speaker-system-z623/79 253/produkt tak mi tu napisete tohle Dobrá hovadina vs ty hore studiovky,ale tvoje prachy....To sis moh rovnou připlatit za tyhle jestli ti jde o kvalitu a duc duc .www.youtube.com
Tak napisu ze mi nejde o duc duc ale kvalitu zvuku a napisete mi tohle Tak si je kup, i když bouchnutí granátu nejlépe vykreslí granát.
A ja vym zase hovno co je teda dobry

ja zase to ze se mi libi neco co vam ne a hned mi vpalite ze ten styl co se libi me je prisernost takze misto toho abyste napsal ne ty reproduktory jsou nekvalitni po poslechove strance tak zhodnotite jen to ze vypadaji priserne

nepotrebuji aby to primarne dunelo vazne nemam rad zas kdyz nekdo tam neco rekne a pak mi duni barak jde mi u her o cistotu tech efektu aby kdyz treba vystrelim nebo nabijim tak to tak znelo a ne ze jen pro priklad vystrelim z pistole a ono to vykresli dunivou strelu jak z brokovnice mam treba tyhle sluchatka a http://sluchatka.heureka.cz/logitech-gaming-headse t-g430/specifikace/#section a ty mi prijde ze vykresluji vazne hezky

Mám na hry + filmy stereo bedny přes zesík a kam se na to ser... nějaký chcípáčky 2:1

Taky sem psal tohle, nevím proč trváš na 2:1 zvuk lepší určitě nebude než u těch hore postlích 2:0 studiovek a soráč to hovadina je vyhodit 4 litry za ty Logitech,jestli chceš mermomocí 2:1 tak jsem ti snad postnul z MDF kvalitní studiovky i s wooferem takže nepiš že ti tu nikdo nic neporadil.Jestli si myslíš že jsou kvalitnější ty plastový Logitech tak si je kup já ti ty M-Audio apod nevnucuju,lený 5:1 Genius můžeš dát klidně na sebe tatík to má taky tak a je to fuk stejně to všechno táhne woofer a alspoň to neni lehkej plast,víc k tomu nemám......(taky jsem psal že studiovky můžeš doplnit i o woofer dodatečně pokud by ti náhodou basy třeba nestačili,jinak to co máš si postnul dodatečně takže vs to co chceš koupit si s tím moc nepomůžeš ohledně kvality zvuku,platíš tam za debilní THX akorát,nic víc = vyhozený prachy)

Zkrátka nepřijdou ani hráči her nebo filmový fajnšmekři: mohutné basy výborně podávají efekty a pád vrtulníku otřese celým obyvákem. Kvůli opravdu striktní směrovosti reproduktorů není podání prostoru tak široké, ale určitě neurazí. Možná jen dialogy ve filmech by mohly být zřetelnější.

a navic mi tady nekdo psal ze kdyz v pc nemam Výkonový nf zesilovač tak studiovky neocenim

To sem byl já a to se týkalo mnou odkazovaných regálových reproduktorových soustav. Navíc "výkonový" není vlastní jméno. To píšete jako prase programově? "sambilionk" odkazoval na aktivní reprosoustavy a vy jste asi nedokázal dosud pochopit, že ty mají ten zesilovač vestavěn.
"...v pripade 5.1 coz ted vlastnim mam ty 4 maly repraky vedle sebe v rade coz si myslim ze mi to i kvuli tomu nevykresluje tak hezky..." - což je úžasné, co zkusit nejen myslet, ale i ty reproduktory správně rozmístit po místnosti? Možná by se ten "problémek" vyřešil bez nakupování všelijakého "Trusu" a podobných kolotočů.
"...a u tech studiovek sem koukal ze jsou primarne na poslech hudby podle tech testu co jsi mi poslal ale me jde primarne o hry a nekdo tu psal ze repraky muzou bejt zamereny jen na jedno z toho tak se jen ptam jestli budou dobry na hry... Zase "někdo", což být konkrétní? Elektroakustickému řetězci je jedno, co má představovat ten elektrický signál, bude jej interpretovat podle svých "schopností" - změní jej na mechanické vlnění, jak to "umí" nejlépe. Že výsledek závisí na mnoha faktorech, jako je místnost, nábytek, závěsy, atd, to snad raději ani nezmiňovat, budete zmaten.
"...jde mi u her o cistotu tech efektu aby kdyz treba vystrelim nebo nabijim tak to tak znelo..." To jsem se pobavil, jak můžete vůbec tušit, jak ty zvuky ve skutečnosti zní?
Že lidé mají na stejnou záležitost odlišné názory, to je zcela normální, ač se to aparátčikům nejen v Bruselu notně nelíbí. Obávám se, že problém bude spíše v nepochopení delšího textu z vaší strany. U dnešních mláďat je to bohužel obvyklé, knihy nečtou a mnozí o existenci knih ani netuší.