Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dobry hardware a zadne fps vse se seka

Dobrý den,myslím že mám poměrně výkoný pc ale vše se seka i po totální přeinstalaci sistému
tady jsou komponenty
Ram:Hyundai 8gb 1600mhz
cpu:amd a8-6500 3,5 ghz (4,2ghz turbo)
hdd:1tb 7200rpm (model nevim)
zdroj:180w (model nevim)
gpu:amd radeon r7 240 pamet:1000mhz jadro:1000mhz spojena s amd radeon hd graphics
Windows 8
mb:něco od hp neni samostatne koupitelna
Chlazeni:cpu original,gpu original,+case větrák
assasins creed 3 27fps (min.grafika)
far cry 3 25fps (min.grafika)
just cause 2 32fps (min.grafika)
need for speed the run 25fps (min.grafika)
hry bezeli takto spatne i s nastavenim priority procesoru na reálny čas
jen abych predesel zbytecnym odpovedím tak pravidelne cistim ccleaner
všetsky zbytecne auto.zap aplikace jsem vyp
a nepouzivam zadne tuneup programy ktere nefungujou a zadelaj celý pc
potrebuju pc nak zrychlit (lepe využít ten výkon)
předem dekuji za jakoukoli radu a omlouvam se za pravopis

zdroj:180w (model nevim)

mb:něco od hp neni samostatne koupitelna

gpu:amd radeon r7 240

assasins creed 3 27fps (min.grafika)
far cry 3 25fps (min.grafika)
just cause 2 32fps (min.grafika)
need for speed the run 25fps (min.grafika)

...takze kancelarska sracka, navyse znackova, cize na nejaky rozumny upgrade zabudni.
a cudujes sa ze ti na tom nejdu hry? srandujes?
na tomto kancelarskom sunte na nejake lepsie hry okrem solitaire a spol. zabudni, a velmi rychlo.