Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dobry hardware a zadne fps vse se seka

Dobrý den,myslím že mám poměrně výkoný pc ale vše se seka i po totální přeinstalaci sistému
tady jsou komponenty
Ram:Hyundai 8gb 1600mhz
cpu:amd a8-6500 3,5 ghz (4,2ghz turbo)
hdd:1tb 7200rpm (model nevim)
zdroj:180w (model nevim)
gpu:amd radeon r7 240 pamet:1000mhz jadro:1000mhz spojena s amd radeon hd graphics
Windows 8
mb:něco od hp neni samostatne koupitelna
Chlazeni:cpu original,gpu original,+case větrák
assasins creed 3 27fps (min.grafika)
far cry 3 25fps (min.grafika)
just cause 2 32fps (min.grafika)
need for speed the run 25fps (min.grafika)
hry bezeli takto spatne i s nastavenim priority procesoru na reálny čas
jen abych predesel zbytecnym odpovedím tak pravidelne cistim ccleaner
všetsky zbytecne auto.zap aplikace jsem vyp
a nepouzivam zadne tuneup programy ktere nefungujou a zadelaj celý pc
potrebuju pc nak zrychlit (lepe využít ten výkon)
předem dekuji za jakoukoli radu a omlouvam se za pravopis

jen abych predesel zbytecnym odpovedím tak pravidelne cistim ccleaner

Dal jsem to necetl. Hodne uzivatelu si na CCC stezuje a misto optimizace cisti i dulezité registry pro spravny chod OS, kde od jeho pouzit problém muze byt kdekoliv ..
* Nevim co znamena to MIN ale jestli jde o BENCHMARK drz se spise AVG|Prumer.

Nechápu proč jsou tady všichni vysazení na Ccleaner. Když se s ním nečistí registry, tak je v pohodě a člověk nemusí lítat z jednoho do druhýho aby vymazal tempy, cache atd, navíc se v něm dají i povypínat autostart programy. A když se ještě vypne monitoring, tak už fakt není co by měl podrbat. Na 300+ PC v práci nám nikdy nic nezkurvil.

edit: min.grafika je podle mě nastavení na nejmenší rozlišení

to čo popisuješ je nesmysl,... ak čistíš registre, rozdrbeš OS, ak necistíš, načo ti to je? když to viac než integrovaný čistič nezvládne? čo sa týka vypnutia autostart programy? to umí aj windows sám. Tempy a cashe umí windows taky sám, tak načo?

To že to nezvládá víc než integrovaný čistič mi vyhovuje. Používám to kvůli jednoduchému přístupu, k čištění mi stačí spustit jeden program. Chci povypínat autostarty, musím spustit msconfig. Chci vyčistit tempy, musím spustit cleanmgr. Chci vyčistit cache, musím spustit Firefox, případně chromáka nebo IE. Chci odinstalovat program, musím jít do ovládacích panelů a tam spustit Programy a funkce. V práci přijdu k mašině a nemusím vzpomínat, co jsem to ještě chtěl spustit a na co se mám ještě kouknout, prostě to projedu ccleanerem. Ale ono je to vlastně zbytečný sem psát.

To co pises je ale problém linosti dnesni generace, "proc bych se mel pohnou" a pouzit to co mam kdyz muzu neco stahnout a NE-hybat se (autostarty delas kolikrat za den ? :-))
TiP Na uvedené funkce jde udelat zastupce primo naplose a spustet z plochy, pro spusteni nastaveni urcité sluzby, prvku, nebo cisteni nastavit jednou ve "Spravce Uloh" => Nova Uloha => [Pozadavek] => Opkaovat => Kolikrat, datum, cas

Ono CCleaner proc né, rozumim ze na jeden klik mam vycisteno, ale to plati jen v pripade kdyz vis co opravdu mazes, coz se odvazim rict, ze 95% uzivatelu CCleaner nevi, mazou registry, pokousi se BOOStovat OS etc, coz s tvym uzivanim, kde vis 'Co' a k jakému ucelu mazes a splasenym mazanim vseho za snahou zrychlit OS nema nic spolecného

zdroj:180w (model nevim)

mb:něco od hp neni samostatne koupitelna

gpu:amd radeon r7 240

assasins creed 3 27fps (min.grafika)
far cry 3 25fps (min.grafika)
just cause 2 32fps (min.grafika)
need for speed the run 25fps (min.grafika)

...takze kancelarska sracka, navyse znackova, cize na nejaky rozumny upgrade zabudni.
a cudujes sa ze ti na tom nejdu hry? srandujes?
na tomto kancelarskom sunte na nejake lepsie hry okrem solitaire a spol. zabudni, a velmi rychlo.