Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc stolní

Ahoj. Mám starší pc a po zapnutí se po asi pul min. Sám vypne a sám se zapne jako při restartu a tak to dělá opakovaně. Poradíte? děkuji
Upravena velikost písmen.
Změna kategorie, původně: Software (Kurt)

Tedy OS ani nenaběhne?Po startu to něco píše na monitoru?Pípá to přerušovaně?Do BIOSu se dá dost a tam to taky hned vypíná?
Zkusil bych to otevřít,kouknout,jestli se vůbec točí větráček na CPU i hlavní na skříni,při vypnutém napájení zkusit vyndat a vrátit paměti,zkontrolovat všechny napájecí konektory.Taky mohl odejít zdroj nebo zákl.deska.

http://www.servispckupka.cz/jak_opravit_pocitac.ph p