Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde se dá najít levný programátor? Nějaké inzertní servery nebo tak něco je?

Chtěl bych se zeptat, zda existují nějaké specializované stránky, kde třeba programátoři hledají práci, brigádu apod. ? A zase naopak, kde jí někdo nabízí?

Mě třeba zajímá naprogramování webových stránek pro
1)přihlašování zákazníků do zákaznického účtu,
2)jejich registrace před vytvořením objednávky
3)jejich objednávku

jak dlouho to může trvat a kolik to může stát, pokud by se na to někdo našel? A samozřejmě kde ho hledat, aby to bylo levné? Je jasné, že existuje velmi mnoho např.reklamních agentur, kde udělají naprosto vše od A do Z, ale samozřejmě si to náležitě ocení. Zkouším najít nějakou levnější variantu...:-)

No nemám s tím žádnou zkušenost, nikdy jsem neměl žádný eshop, jen webové stránky, které mi dělal kamarád indivudálně přesně na míru, ale dávno před lety. Nevím, čím bych měl začít a co dělat.

Někoho jsem oslovil a bylo mi řečeno, že cena je 6-9.000,-Kč za to programování. Takže hledám, cos tím dál. První mě napadlo hledat levnější cenu. O eshopech nic nevím, tak ani nevím, čím by měl člověk začít.

6-9 tisíc je tak cena za to, že vůbec zjistí, co od toho budeš chtít. Samotné naprogramování bude podstatně dražší. Samozřejmě si to můžeš nechat naprogramovat od nějakého studentíka, ale taky to podle toho nejspíš bude vypadat. A je taky potřeba myslet do budoucna. On ti to třeba napíše, ale až za půl roku budeš potřebovat nějakou úpravu, tak už ho neseženeš. A kde ten eshop poběží? Kdo se u něj bude starat? To budou další velké výdaje navíc.
U hotových eshopů tohle z velké části odpadá a cena je podstatně nižší už jen z toho důvodu, že se rozloží mezi mnoho zákazníků.

Ahoj, nic nenabízím, jen tak pro info:

jsem student, programátor, nejsem zaměřený přímo na web, ale pod 200/h bych nešel (to můžu jít do práce, tam mi daj víc :-) ).

Nevím co přesně chceš a tak hrubý odhad pracovního času bych viděl: 40-50hodin (profík to určitě zvládne rychleji).

Držel bych se taky pravidla "koupit již něco hotového", vývoj je drahý, a nese s sebou spousty problémů - student ti něco naprogramuje a ty po měsíci zjistíš že to funguje na hovn* a student se pak bude cukat. Firma dá nějakou smlouvu, kde většinou slíbí, že to bude fungovat a v případě problémů to nějak opraví, nebo tak.

Pokud to bude tvůj byznys, tak se toho určitě dej peníze, nesnaž se ušetřit na levném softwaru, někdo ti to pak hackne a ty budeš v...

Není to reklama:
Zkus mrknout se, kámoš tam dělal, dělaj eshopy a tak, uvidíš nějaký ceny v praxi a různé nabídky, každopádně to neber jako nějaké doporučení pro výběr této firmy
www.antstudio.cz

Takových firem existuje plno...

Nepoznáš. Ale to je záležitost dobře napsané smlouvy. Firma si pak obvykle nechá udělat bezpečností audit (pokud sama nemá dost odborníků), a to jsou další peníze navíc. A nebo to taky můžeš nechat být a doufat, že nejsi tak zajímavý, aby tě někdo hackoval.

No a to je musím mít uložené v tom webu? Nemůžu si je po objednávce stáhnout do pc bez přístupu k internetu a bylo by to vyřešené? Jak jsem psal na začátku, nejedná se o klasický eshop, každý zákazník nakoupí výhradně jednou. Příklad. koupím si životní pojištění pouze jednou, nebudu si ho kupovat znovu podruhé. Když už, tak někde jinde, ale ne to samé na tom samém webu...

Tohle jsou zrovna stránky, na které jsem se před rokem díval, když jsem začal připravovat nápady pro grafika, jak bych chtěl, aby ten návrh vypadal. Tenkrát jsem tam čerpal částečně nějakou inspiraci. A kdybych na to měl, nechal bych si to udělat tam. Ale jde o ceny. Zde z jejich stránek.

Vzhledem k absenci jakýchkoliv dalších výdajů do reklamy se investice do výroby e-shopu (190 000 Kč) vrátila přesně po 3 měsících provozu e-shopu.

To je prostě úplně pro někoho jiného. Já mám problém dát dohromady 15.000 a somruju někde o nižší cenu. Přitom tam jsou funkce, které potřebuji a nemůžu mít normální eshop. Např.že to nebude v češtině, ale v polštině. A díval jsem se na web zdarma, čeština nelze vypnout apod.

Já mám nabídku od tvůrce webu, že za 15.000,-Kč bude nakódování webu (7 stran), připojení platební brány, ruční konverze měn,přihlášení zákazníka přes uživatelské jméno a heslo a vytvoření objednávky.

Z toho největší položka je 6-9.000,-Kč za naprogramování přihlášení zákazníka přes uživatelské jméno a heslo a vytvoření objednávky. Což mi přišlo hodně oproti ostatním položkám. Samozřejmě mám to smluvené bez bezpečnostní záruky.

Čo poznám (aj keď len z druhej strany), tak je upwork.com a freelancer.com. Treba napísať požiadavky, cenu, ktorú si ochotný zaplatiť, a čakať na niekoho, kto to spraví.

Riziká si treba vyhodnotiť, na kvalitu sa nedá spoľahnúť ani u agentúr. Ono väčšinou stačí, že kvalita je dostatočná a s ďalšími úpravami nech si poradí ďalší človek.

No přesně tak, nepotřebuji teď něco na 100%, ale aby to bylo jakž takž v provozu a řekněme za 3 měsíce se k tomu můžu vrátit zpět s někým dalším a lepším. Vím, že to třeba nedává smysl, ale tlačí mě čas a na druhou stranu zase omezené finance momentálně...