Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ako úplne odstrániť android hru?

Zdravím, som začiatočný užívatel smartphoneov, dnes som si stiahol hru cez obchod Play - Mortal Kombat X, vyskúšal ju ale nepáčila sa mi tak som ju odstránil cez správcu súborov (dal odinštalovať). Všimol som si že hra ukazuje že zaberá cez 2 GB, ale keď som ju odinštaloval tak sa mi uvolnilo len nejakých 100MB, tak som skúsil napojiť smartfon na PC a manuálne odstrániť súbory ktoré tam ostali cez Android/Data a Android/Obb, ale žiadne súbory ktoré patria k tej hre som nenašiel. Je možné že sa nachádzajú niekde inde? Alebo to už kompletne odstránilo ked som dal odinštalovať? Ale potom ako to že sa mi neuvolnilo tých 2GB ? Prosím poradte, dakujem.

Aplikacie sa odinstalovavaju tam kde si ich instaloval - ides do obchod play a tam kliknes na 3 ciarky a zvolis si Moje Aplikacie a v zozname si najdes tu nepeknu a das odinstalovat.

System ta nepusti na subory aplikacii s nejakym spravcom suborov a je to tak spravne. Nemas do toho vrtat rucne. Vsetko sa robi v systeme. Spravcu suborov teoreticky vobec ani nepotrebujes.

Aplikacie sa odinstalovavaju tam kde si ich instaloval - ides do obchod play a tam kliknes na 3 ciarky a zvolis si Moje Aplikacie a v zozname si najdes tu nepeknu a das odinstalovat. - to co je za kravina. normalne si aplikaciu odinstalujes priamo v telefone cez menu.

Prepáčte ak som sa nesprávne vyjadril, myslel som to tak že som vošiel do aplikácií v menu telefónu a klikol som na správca aplikácií a tam som zvolil odinštalovanie hry. Gamer744789 vdaka za tip naozaj to pomohlo, po reštarte sa mi naozaj uvolnilo tých 2GB. Dakujem

ES File Explorer - pozor na prilozeny adware, treba uz tam neni, ale osobne pochybne programy odinstalovavam.

Pokud spravce souboru, tak bych doporucil zustat u letama proverene klasiky Total Commanderu pripadne na Androidu je obdobny a jeste lepsi Ghost Commander, ten se nikdy o zpenezeni na ukor zakaznika nepokousel.