Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nevypíná internet při vypnutém počítači

dobry den instaloval sem systém a zjistil sem že mně po vypnutí systému svítí diody na základní desce a na modenu vždycky sem mi to vypnulo ale po přeinstalaci systému se to nezhasíná můžete mně pomoct jak to ve systému nastavit aby se to po vypnuti systému zhaslo poslu stren děkuji.

[img=/file/view/28839-p5120278-jpg]http://pc.poradna.net/file/view/28839-p5120278-jpg [/img]

loading...

Tie fotky ma dojali, fakt dobra praca;o).
Je to normalne, niektore dosky/bios nastavenia mozu nechat pod napatim sietovku z dovodu WoL.
Pokial ti to vadi pozri si v biose nastavenie wake on lan a vypni ho, pripadne vo vlastnostiach ovladaca sietovej karty vypni moznost budenia pc cez lan.

Tie fotky ma dojali, fakt dobra praca;o).

:beer:

Chtěl sem zkusit vypnout toto wake on lan jak si mi radila

jsem také dojat.
co brání moderátorům fóra zablokovat zjevného hňupa a neutuchajícího spammera?
ok, dyslexii beru. ale na disfunkčnost mozku nejsem zvědavý.

tazatel: funguje ti +5Vstb. buď rád, nebo to v tajném biosu nějak zakaž.

co myslíš, jak na na dálku vyčtu co máš za volby v biosu, když nemám karty, pastelky, zaříkávání, siderické kyvadlo, neposílám energii ani nevěštím z data narození?

pokud máš něco trvale proti češtině, proč nepíšeš třeba na ruské fórum?

ať to ukončím - když se nevyznáš v biosu, vadí ti nějak svítící ledka* na switchi/routeru?
(pokud ano, navštiv libovolné ruské fórum a dlouho tam zůstaň)

*) 4 z 5 brtníků hlásají, že je nikdy nenapadlo tyto ledky sledovat, router mají kdesi, nevidí na něj a barva ledek je jim úplně ukradená.

Ako prve by bolo dobre deaktivovat "rychle spusteni" v ovl.panel - energia - sekcia tlacitka, ak mas W8 alebo novsi.
Ak to nepomoze tak si este vypni wake on LAN.
Ak nepomoze ani to tak hladaj v BIOSe, ak ani tam nepomoze vypnut WOL alebo ErP enabled apod tak to nejde.

Odpovede tu mas kompletne, ja za to nemozem ze si z toho este nic neurobil. Jaky mas windows? To su tie visty ci co?
Ovladace si do nich instaloval jake a odkial?
V spravci zariadeni si teda ten LAN controller uz nasiel? Vo vlastnostiach nemas dalsie nastavenia? Ovladac mas jaky/odkial ?

P.S. a WOL byva takmer v kazdom biose, ja neviem jak sa da nenajit to, keby som vedel jak sa ti podarilo to nenajst, tak ti pomozem to najst :) Zakl.dosku mas jaku?

neotravuj s blbostami a pc normalne pouzivaj.
to sa furt divas dozadu, co tam blika ked ho pouzivas, ze ti vadi takato komzeticka blbost?

nechcem vediet, co budes robit, ked budes mat fakt vazny problem. ked s takymito blbostami robis velke bububu

p.s. zopakuj si 1. stupen ZS a nauc sa pravopis. A nie, neberieme ohlad na ziadnu dyslexiu a podobne veci, pretoze na to sa dnes vyhovara kadejaky lenivec, co sa mu nechce ucit sa pravopis.

# Voilà, jak ti pise Lukas1982 nastav WUp hodnotu - "NONE". (nezapomen pred opustenim POTVRDIT).
• V BIOSE nemas polozku WAKE ON LAN nebo RESUME on PME ? Jestli ANO, tak ji desaktivuj = 'OFF|DISABLE'.
* Pod CMD jde nastavit pres command typu 'ethtool -s eth0 wol g', ale ..

- Wake On LAN = DISABLE
[img=/file/view/28847-wake-png]http://pc.poradna.net/file/view/28847-wake-png[/img]

Chtěl sem zkusit vypnout toto wake on lan jak si mi radila ale nikde sem to nenašel v biosu i podle Goglu

TiP ~ NEMOHU POLOZKU V BIOSE NAJIT - Musis jit (samozrejme v BIOSe) pres polozku Power Managment Setup => Az nasledovne mas polozky typu 'Wake'.

# Nejses nahodou MADAR nebo TUREK ? Tak cech asi nebudes ne ? :-)
# Podle tvého obrazku, klikni na :

1) 'POWER'
2) 'AMP' Configuration
* Nasledovne uz svou polozku snad najdes sam.

JAKO ALTERNATIVA :

JED NASLEDOVNE :
1) 'Advanced' -> 'Chipset Configuration' -> 'PCH Configuration' -> 'Deep Sx' (nastavit jako Disabled)
[img=http://kmpic.asus.com/images/2014/02/17/fcbc7004-ff97-4155-8074-c8eb2ff1aacf.jpg]http://kmpic.asus.com/images/2014/02/17/fcbc7004-f f97-4155-8074-c8eb2ff1aacf.jpg[/img]
2) 'Advanced' -> 'APM' -> 'Power On By PCIE' (nastavit jako DISABLE)
[img=http://kmpic.asus.com/images/2014/02/17/109a75e9-f715-4349-89b2-7319f33f4388.jpg]http://kmpic.asus.com/images/2014/02/17/109a75e9-f 715-4349-89b2-7319f33f4388.jpg[/img]

[TiP] ~ Podivej (najdi) polozku "PERIHERICAL", ktera muze umoznit najit uvedenou sluzbu v mnoha pripadech taktéz.
Zda-li stale nenalezno, projdi te BIOS lépe, neboj se podivat i na podslozky, nebo POD-MENU, jako na obrazku :
*Ilustracni obrazek 1.
[img=http://en.community.dell.com/cfs-file/__key/CommunityServer.Discussions.Components.Files/3746/6170.CMOS-Integrated-Devices.JPG]http://en.community.dell.com/cfs-file/__key/Commun ityServer.Discussions.Components.Files/3746/6170.C MOS-Integrated-Devices.JPG[/img]

# A co jsi teda udelal ? Nasel jsi tu polzku ? Jak jsi ji nastavil ? Pred opustenim jsi vse ulozil ? Pc jsi jen "restartoval" nebo "VYPL" a "ZAPL" ?
* A odkud ses teda ? Mluvim vice jazyky, mozna najdem lepsi jazyk se kterym se bude dat s tebou domluvit, nebo kterym jazykem mluvis lip jak cesky.
Takle to dal nejde, hazis sobe i nam zbytecne klacky pod nohy.

Já sem Čech hlavně že ti tam máš chyby že ti tam chyby toto háčky.

Ty nejsi Čech, ale urážíš tu jiné. Osobně to považuji už za úmysl.
On žije dlouho ve Francii, ale i tak se to dá po něm číst, na rozdíl od tebe.
Kdy tyto urážky konečně skončí?

Já sem Čech hlavně že ti tam máš chyby že ti tam chyby toto háčky.

# Predem chci jen rict, ze jsem VZDY na tvé prispevky reagoval slusne a nikdy jsem vyhrady k tvému neJazyku nemel.
# Protoze nemam CS doplnek na psani hacku a carek (navic klavesnici azerty), nikdy jsem se k tobe nevyjadroval, protoze jsem mel za to ze ses cizinec, vidivam i zde, jak cizinci pisou, osobne mi to nikdy nejak nevadilo, vim ze to neni lehké se naucit cizici jazyk a spravne v nem i psat (navic cestina je tezka o proti treba spanelstine, kde spanelaci pouzivaji podstatne méne tvaru a casu, tak 'Cesky jazyk' musi byt pro ne tezky).
• Ale jestli jsi Cech, ktery pise hur jak ja, coz uz je co rict a jeste si me beres do hubu kvili carkam a hackum, to jsi opravdu TROLL !!
Verejne se omlouvam :

Ledni Brtnik
MS_vysirac /zrejme byvaly RADCE MS
Red
+ ostatni a to i z herni.
# Za to ze jsem nekdy reagoval na jejich prispevky kdyz meli vyhrady k tvé cestine (Komensky musi plakat), MELI PRAVDU JSES TROLL A normalni chcanka..

Řešíš tu hovadinu jak tu už někdo psal vypínej to od proudu přes prodlužku nebo vzádu na zdroji pokud ti to vadí,jinak pak tu budeš psát že ti svítí kontrolka na GPU ještě ne? Do MB jde prostě šťáva pokud PSU neodpojíš komplet od proudu,mě třeba svítila klávesnice a taky to nešlo vypnout vadí to něčemu nevadí tak co řešíš pitomí světýlko?

Dřív to tu někdo resil taky, tak jsem se k tomu tématu připojil a nic nezabralo navic ještě když jsem to vypnul a tuknul o myš tak se komp zapnul znova oboje Logitech, pak jsem jenom změnil klavesnici na MS a Logitech G400 pak všechno už ok aniž bych se v něčem hrabal.Jinak v jinejch portech nefungovala klavesnice v BIOSu. Me to spíš jenom zajimalo dřív, protože komp jede stejne nonstop nebo ho komplet odpojim když ho delší dobu nehodlám používat. :-)

Doporučuji sadu vařeček a třískat a třískat! Nebo to nadále nekrmit. Viz ostatní jeho "texty" urážející případné čtenáře.
Odpověď je servis, v jeho blízkosti moc inteligentních jedinců asi nebude, kteří by byli schopni si přečíst manuál a najít v BIOSu správnou položku, nebo nastavit řádně os.