Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oculus rift nic nevidim

Dobrý den koupil sem si oculus rift a nemužu dokončit nastvavení v Oculus píše mi to že si to mám nandat a pokračovat v headsetu ale tam vidim jenom tmu :/ mám to připojí na grafiky s redukcí HDMI na micro HDMI a zvuk ve sluchátkách funguje jenom obraz nic a v nastavení grafiky ani nevidim že by to tam něco psalo o oculusu

muj pc
8GB ram
4jádro od AMD
Asus GTX560 DC/2DI/1GD5

skade si prisiel na to, ze tvoja grafika ma na to dostatok vykonu? pretoze nema.
skus vymenit HDMI kabel, otestuj ci to cez tu redukciu vobec funguje....na monitore obraz mas?

4jádro od AMD

...je co? vzhladom na model grafiky co mas, to tiez bude nejaky starsi cpu, vykonovo na VR nic moc.

Minimalne poziadavky si si urcite nepozeral, sak naco...
NVIDIA GTX 970 / AMD 290 equivalent or greater
Intel i5-4590 equivalent or greater
8GB+ RAM
Compatible HDMI 1.3 video output
2x USB 3.0 ports
Windows 7 SP1 or newer

takže kdybych si koupil tenhle procesor https://procesory.heureka.cz/amd-fx-series-x8-fx-8 300/
a tuhle grafiku https://graficke-karty.heureka.cz/msi-geforce-gtx- 1050-ti-4gt-oc/
tak sem už v poho ?
a čet se že ta moje zákl. deska jde max 8 jader procesor a když to tam dám tak prej ta zákl deska celá hoří ale nevim jenom sem to čet na diskuzích tak jestly mi někdo neporadí jestly mám koupit šestijádrovej nebo tenhle osmi ? protože nechci zase kupovat jinou zákl desku