Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Displayport vs HDMI

Ktery ze konektor mam pouzit pri zapojeni monitoru v rezimu 1440p? HDMI nebo DP?
Btw dodava AOC pripojovaci kabely kdyz jsi kupuju monitor za skoro 9 tis? V baleni u GK asi nebudou.

Používám grafiku ze Skylake, mám DP kabelem připojený monitor Philips WQHD (2560x1440), W10 x64. Zkušenosti nejsou dobré, zvuk monitoru často vypadává. Pak stačí restart PC a je zase vše OK. Asi budu muset monitor připojit analogovým kabelem...