Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Transmitter do auta mi nechce vzít USB disk s hudbou

Dobrý den,
předem bych chtěl poprosit pokud mi něco budete vysvětlovat, jsem absolutní amatér co se týče počítačů a ostatních takových věci, takže pokud možno do podrobna vysvětlit co a jak pokud to bude ve vašich silách, díky za pochopení :)

Mám problém s Flash Diskem. Nedávno jsem zakoupil pres internet flash disk 64gb, někde jsem vyčetl že záleží na systému flešky, tak sem to nějak dopátral a stojí tam "exFAT".
Vůbec nevím co to je, staré usb mi funguje na transmiteru normálně, kdežto tohle nové mi po zasunutí do transmitteru píše NO FILE. Autorádio chci ponechat, proto používám transmitter, rádio je totiž originál a hraje bez chyby.
Prosim kohokoliv z vás kdo by si s tímto problémem věděl rady, zanechte mi zde prosím vzkaz prostřednictvím komentáře (to je na forum asi zvykem, jen sem to podotknul jelikož jak sem výš zmínil pc nerozumim tudíž používám minimálně).
Díky za jakokoliv radu předem :)

Jistotu beru tak,že pár let používám podobný sencor bez rádia a NTFS jedu od začátku.Je to otázka přečtení manuálu a příprava zdroje.V manuálu žádné omezení velikosti disku není.
https://data.fast.eu/manual/35/35030627/35030627-i m-cz.pdf

a je otázka jakým způsobem byl udělaný formát a následné uložení dat.
https://www.slunecnice.cz/sw/hp-usb-disk-storage-f ormat-tool/

a kousek návodu-
Provozní napětí tohoto zařízení je 12~24 V. Příliš vysoké nebo příliš nízké napětí by mohlo způsobit
poškození nebo chybu zařízení – připojte prosím přístroj s USB zařízením nebo SD kartou ke zdířce zapalovače cigaret ve vozidle až po nastartování. • Z bezpečnostních důvodů prosím připojte USB flash disk nebo paměťovou kartu vždy před připojením zařízení do zdířky zapalovače ve vozidle. • Toto zařízení nemusí podporovat všechny typy USB flash disků nebo paměťových karet. • Pokud zařízení nemůže číst data z USB flash disku nebo paměťové karty, zkuste USB flash disk/ paměťovou kartu znovu vložit, nebo znovu připojte zařízení do zásuvky zapalovače. Pokud problém přetrvává, použijte prosím jiný USB flash disk nebo jinou kartu

Jeden problém vyřešen, druhý vyskytnut. při přehrávání se některé písničky po chvíli seknou a transmitter nereaguje, takže jsem nucen vypojit a zapojit celé zařízení..

Napadá mě jen jedna možnost která už tu byla obrazně naznačena, a to že USB je příliš velké (64gb) a transmitter to nestíhá načíst, nebo nevím.

Někdo prosím vysvětlení?

To bude nejspíš tím. Vypůjčil jsem si USB od přítelkyně zkusil nahrát celkově stejné songy jako na mém USB, a ani jedna písnička se nesekla..
Takže máš nejspíš pravdu. koukal jsem na systémy obou USB a jsou stejné liší se jen velikostí. Takže USB letí do šuplete kde se někdy v budoucnu budou hodit a já už mám koupenou jinou USB a hraju s klidem. Díky všem za pomoc. Kdyby kdykoliv měl s něčím problém ohledně elektroniky, alespoň vím kam napsat. Díky všem chlapi :)