Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ikona hlasitosti, účet správce

Dobrý den, reinstaloval jsem windowsy (XP) a po instalaci bych rád zrušil otravné pípání, když vyskočí chyba a přidal si ikonu hlasitosti na dolní lištu (doprava). V nastavení hlasitosti mám vše šedivý a nelze na nic kliknout, ani na umístění ikony na dolní lištu, proč to tak je?

Myslel jsem si, že když mám jen jeden účet vytvořený a to správce, že je to současně i administrator, ale v nastavení účtů (lusrmgr.msc) vidím, že je zde i administrator, na ktereho se ani přihlasit nemůžu, jak pak můžu využívat plných práv?

Díky za rady.

No nemohu se dostat ještě ani k internetu, protože není nastaven průvodce novým přípojením. Sítová připojení nemám k výběru. Čili nevím, zda nastavit sít "pro domácnost nebo malou kancelář", "Firemní sít" nebo "připojit k internetu".

Počítač budu využívat především doma/chata.