Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna - po naplnění cartridge stále ukazuje, že je prázdná

Ahoj může mi někdo poradit?Došla mi barva a tak jsem si koupila sadu na doplnění.Cartridge jsem doplnila,ale přesto mi to stále ukazuje,že je mám prázdné.Nevím co dál.Z takovou mi zaschnou trysky a budu v pr.Mám tiskarnu canon pixma mp 210 na tuto jsem toho moc na pomoc nenašla.Prosím poraďte mi někdo.:.(

Změna předmětu, původně: Tiskárna
Změna kategorie, původně: Ostatní (host)
Smazano patnact "í" (mif)

Ked dojde farba tak sa kupuje novy cartridge. Mas to jasne napisane v navode k tlaciarni, ktory mas na to aby si ho cital(a), a nie na podkladanie kyvajuceho sa stola.
Doplnanie vyrobca nedovoluje takze ked to chces odrbavat tak to musis vediet (nie je to jednoduche a moze to vyzadovat specialne zariadenia).

Jaky zas tretinovy tisk?
V prvom rade chcem aby ten crep nezaschol ked 2mesiace nic netlacim, a original HP atrament mi vzivote nezaschol (na rozdiel od toho co pocuvam od "plnicov"), chcem aby to na papieri drzalo a nie sa to rozpilo ked sa toho chytis mokrou rukou apod. Preto kupujem original. Ked chce clovek tlacit velmi vela tak treba kupit laserovku, toner vyjde 3x lacnejsie ako atrament.

P.S. a ze ked to plni tak treba resetnut chip uz napisali vyssie 5x, ja som napisal aj inu moznost (podla mna normalnejsiu).
Inac ked uz chce clovek setrit tak existuju aj neoficialne cartridge, 2-3x lacnejsie ako original. S nimi nemusi nic resetovat. A nie dolievat kdesi nejaky atrament.

netisknu tak moc /CanonPixma 1300/, a tak jsem si vytvořil ve Wordu pomocí WordArt, pár písmen, velikosti asi 5cm, různé barvy - červená, modrá, zelená, žlutá atd..¨, a jednou tak za týden, to tiskárnou proženu.

Karle díky za vysvětlení.
Ale prásknu se - koupena sada na doplnění barev - postup přesně dle návodu, ale i tak jsem z ní musel udělat UFO, /zbyly z ní jenom "stříkačky", jehly, a odsávač přebytečné barvy - eště je mám skovaný/ a mazat pro novou cartridge.
Ale černá po doplnění fachá, jak víno.

co se tyka mokre ruky + fotky tak to doporucuji epson u canon je to stejne jak u originalnich tak nahrady a tisk jednou za dva mnesice to bych uvazoval o jehlickove a co se tyka barvy tak 250ml vyjde na 480kc nahradni cartrdge 380kc www.inktec.cz je to cl40 a co se tyce resetu tak se to zatim resi tak ze se zakaze hlidani ingoustu a tisknes az do konce a doplnis ohledne toneru ca 1000 kc si muzes lehce spocitat naklady ps a sem tam procistit cistici kapalinou

jo a tiskarna mp140 stari pul roku cena 1200 kc a usetrila 4500 kc diky plneni a kdyby odesla tak ani neresim reklamaci a koupim novou ps s450 se po sesti letech odporoucela /mozna kvuli nahradnimu plneni/ to mluvi snad o kvalite barev ne

Naco mi je jehlickova ked original HP cartridge mi nezaschne ani ked 2mesiace netlacim? Nemusim ani nic cistit. Staci nesetrit a nekupovat 250ml blbost len preto ze je to lacne.

A co sa tyka laserovky tak u CB tlace je toner vzdy lacnejsi ako atrament, a tlac laserovky je 10x rychlejsia ako atramentu. Ak clovek tlaci vela tak jednoznacne laser. Toner za 1000kc ti vydrzi na ovela viac stran ako ten tvoj atrament (akurat ten tvoj superlacny 250ml je mozno lacnejsi, ale jak ten dokument dopadne ked na to kvapne voda si nechcem predstavit :) laser sa nerozpije nikdy).

U tiskárny Canon Pixma mp 210 (a snad i u jiných typu Canon) se při doplnění cartridgí jinou barvou neukazuje naplnění cartridge (trvale svítí jako prázdná). Při nasazení nových originálních cartridgí pak zase ukazuje stav naplnění. Proto je třeba uvážit, zda je nutno mít signalizaci naplnění cartridge při originálních nebo signalizaci oželet a použít doplňování koupenou barvou.

Já jsem to pochopila ! Zase nejsem tak blbá a umím číst ! ale mě po vložení barevné cartridge stále bliká C kontrolka a nechce mi tiskárna barevně tisknout ! Stále mi to hlásí , že ať vyměním cartridge , že je prázdná ! Tak s tím mi poraď co mám dělat ! Protože ani hloubkové čištění mi nepomáhá ! To,že mi to ukazuje na obrázku že je prázdná je mi zcela jedno ! nemusím vidět kolik barvy tam je ....tak prostě až dojde , tak dojde , ale mě netiskne vůbec ! PROČ ?

Upraven počet vykřičníků a otazníků (DWarf)

ano , není to originální cartridge CANON ! Jedná se o kompatibilní cartridge jiného výrobce , ale to by sand neměl být problém ne ? vždyť je zcela schodná s originálem ! a ke všemu jsem u nich zakoupila barevnou a černou cartridge a černá mi normálně funguje , jen tu barevnou mi to nevzalo a nechce tisknout , tak čím to je ? PS: přeci ji jen tak nevyhodím když je nová a zcela plná !!!!

pokud je dopníš, ukazovat ti to bude, protože to není original naplněné. Levněji vychází koupit inkoust než celou kazetu. Pokud bys koupila kazetu novou, ukazuje ti to stav. Pokud doplníš jen inkoust, stav nezjistíš.