Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna - po naplnění cartridge stále ukazuje, že je prázdná

Ahoj může mi někdo poradit?Došla mi barva a tak jsem si koupila sadu na doplnění.Cartridge jsem doplnila,ale přesto mi to stále ukazuje,že je mám prázdné.Nevím co dál.Z takovou mi zaschnou trysky a budu v pr.Mám tiskarnu canon pixma mp 210 na tuto jsem toho moc na pomoc nenašla.Prosím poraďte mi někdo.:.(

Změna předmětu, původně: Tiskárna
Změna kategorie, původně: Ostatní (host)
Smazano patnact "í" (mif)

Ne každá tiskárna podporuje doplnění barev, obvykle je tam čip, co hlídá hladinu inkoustu. V takovým případě pomůže reset čipu - občas někdo tuhle službu nabízí. Ale je s tím zbytečnejch starostí.

Pavel

Ked dojde farba tak sa kupuje novy cartridge. Mas to jasne napisane v navode k tlaciarni, ktory mas na to aby si ho cital(a), a nie na podkladanie kyvajuceho sa stola.
Doplnanie vyrobca nedovoluje takze ked to chces odrbavat tak to musis vediet (nie je to jednoduche a moze to vyzadovat specialne zariadenia).

Já jsem to pochopila ! Zase nejsem tak blbá a umím číst ! ale mě po vložení barevné cartridge stále bliká C kontrolka a nechce mi tiskárna barevně tisknout ! Stále mi to hlásí , že ať vyměním cartridge , že je prázdná ! Tak s tím mi poraď co mám dělat ! Protože ani hloubkové čištění mi nepomáhá ! To,že mi to ukazuje na obrázku že je prázdná je mi zcela jedno ! nemusím vidět kolik barvy tam je ....tak prostě až dojde , tak dojde , ale mě netiskne vůbec ! PROČ ?

Upraven počet vykřičníků a otazníků (DWarf)

ale mě po vložení barevné cartridge stále bliká C kontrolka

Že tě bliká kontrolka je možné, ale v tom případě jde o neoriginální cartridge. Takže kupte originál barevnou cartridge a vyměňte ji. Poradil bych i číslo, ale nevím, o jaký typ tiskárny jde.

ano , není to originální cartridge CANON ! Jedná se o kompatibilní cartridge jiného výrobce , ale to by sand neměl být problém ne ? vždyť je zcela schodná s originálem ! a ke všemu jsem u nich zakoupila barevnou a černou cartridge a černá mi normálně funguje , jen tu barevnou mi to nevzalo a nechce tisknout , tak čím to je ? PS: přeci ji jen tak nevyhodím když je nová a zcela plná !!!!

pokud je dopníš, ukazovat ti to bude, protože to není original naplněné. Levněji vychází koupit inkoust než celou kazetu. Pokud bys koupila kazetu novou, ukazuje ti to stav. Pokud doplníš jen inkoust, stav nezjistíš.