Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem heslo biosu u Aspire 7220

Ahoj ,mám notebook Acer Aspire 7220 a chtěla jsem tam místo Visty home Premium nainstalovat XP profesional.Odinstalování se podařilo,ale teď to po mě chce heslo biosu,abych mohla nainstalovat XP.Nevíte někdo,jak heslo obejít nebo kde ho vzít?Děkuji za všechny odpovědi.

heslo biosu neobides len tak a na booku duplom, pytaj sa toho, od koho mas ten book, alebo kto ti to instaloval.
a dalej sa mozes tesit na integrovanie ovladacov sata radica do instalacky XPcka (nakolko tato neuvidi hdd), resp. prepnutie sata radica do IDE modu v biose.

v návodu ke svému shitnotebooku máš postup jak se dostat do biosu/jak nastavit start ze záchranného cd (předpokládám že ho tento kvalitní výrobce dodává). pokud ne, dej to na měsíc do záručního servisu, ať si vychutnáš co je to acer.
ostatně pokud jsi dokázala odinstalovat vistu, třeba už máš bootování z cd nastaveno.

koukám na jejich web, jejich support jmenuje jen staré modely a končí rokem 2004 - čili manuál není. sehnala sis předem ovladače pro svůj krám do xp? jinak jim to můžeš rovnou dát ať ti zpět nainstalují vistu.